[UNITED STATES]

Порівняно часто чуємо запитання, чим є кращою електронна петиція ніж написана на папері. В будь якому разі даємо відповідь і тим, хто підтримує лише роздруковану версію петиції, чому варто замислитись над електронною формою. Словами класика, навіщо брати лише кусочок торту, якщо можемо мати цілий? У нашому випадку, навіщо вибирати лише одну форму, якою можемо звернутись до потенціальних прихильників, якщо можемо скористатись двома, і таким чином досягти більшої підтримки петиції.

Ось чому сайт rivoice.net дає можливість всім авторам петицій скористатись обома можливостями, для цього необхідно вибрати функцію “Запропонувати архів для збирання підписів в деталях петиції” . За допомогою цієї функції, кожен зможе на створеній Вами петиції роздрукувати архів для збирання підписів із вибраною кількістю рядків для підписів. Таким чином автор петиції зможе працювати не лише із онлайн – версією, а й із її роздрукованим варіантом, за допомогою якого, має можливість звернутись і до тих, хто і в сучасну добу віддає перевагу друкованим документам. Також можливо створити численні пункти збору, які не будуть залежати від електромереж та інтернету, а для підпису буде достатньо ручки.

Важливо, що роздрукувати архів для підписів може будь-хто, не лише автор петиції. Тому у випадку, якщо хтось віддає перевагу власному рукописному підпису, за допомогою якого хотів би підтримати автора, немає нічого простішого, ніж роздрукувати архів, підписати та надіслати таким чином заповнений документ авторові петиції.

Тому в даному випадку виникає одразу декілька можливостей. Ми не радимо нікому ту чи іншу форму, але нікого і не відмовляємо від його вибору. Ми, навпаки, намагаємось зважити всі за та проти і адаптувати наш сайт для всіх, хто хоче допомогти петиціям змінювати світ навколо себе.

Do you want a change? Just start!
  • Create
  • Support
  • Share
Start a petition